Septembris 2023  
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Bērnu traumatisma profilakse

Veselības ministrija uzsākusi plašu bezmaksas izglītojošu pasākumu ciklu īstenošanu izglītības iestādēs par bērnu traumatisma profilaksi.  22. februārī mūsu iestādē notika 3  nodarbības, kur piedalījās 3. pirmsskolas posma izglītojamie.  

Pasākumu mērķis - izglītot un informēt bērnus par drošību, biežākajiem traumatisma veidiem, traumu gūšanas apstākļiem un veicamajiem profilakses pasākumiem.

      

 

Radošā darbnīca vecākiem un bērniem

13. februārī  9. grupā  valdīja pacilāta un rosīga gaisotne. Vecāki tika aicināti, lai kopā ar saviem  bērniem piedalīties radošā darbnīcā. Skolotājas Nataļja un Jekaterina  parūpējās, lai katrs šajā vakarā varētu radoši izpausties, rādot sirsnīgus  dekorus Valentīndienai.

Liels prieks, ka vakara stunda pēc darba tomēr nebija par šķērsli  tam, lai vecāki atnāktu un darbotos kopā ar saviem bērniem un skolotājām. Redzot vecāku  un bērnu smaidīgās sejas un to, cik azartiski tika pildīti darbiņi, esam pārliecināti, ka šādi pasākumi tiks organizēti arī turpmāk.

   

 

Nodarbība vecākiem "Pirmā palīdzība bērnam- dažādu traumu gadījumā"

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz janvāra mēneša pieaugušo neformālas izglītības 

nodarbībām.Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422. kabinetā.

Pieteikšanās uz janvāra nodarbībām, aizpildot   pieteikumu šeit


26. janvāris plkst. 17:00-18:30, nodarbība "Pirmā palīdzība bērnam- dažādu 
traumu gadījumā"- 1.nodarbība no vecāku nodarbību cikla "Kopā augt", nodarbības 
vadītājs Aleksejs Safonovs, ārsta palīgs, un pirmās palīdzības pasniedzējs.
Apraksts: Nodarbības laikā tiks sniegts ieskats, kā rīkoties un sniegt pirmo 
palīdzību bērnam, dažādu traumu gadījumā. Nodarbības laikā būs iespēja uzdot 
jautājumus un saņemt atbildes.
Mērķauditorija: vecāki, īpaši aicināti pirmsskolas vecuma bērnu vecāki.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz: 24.janvārim.

Otrās valodas apguve

Ieteikumi vecākiem, kuru bērni apgūst divas valodas  ŠEIT

Nodarbība vecākiem

Cienījamie vecāki, aicinām jūs izmantot iespēju un piedalīties izglītojošā nodarbībā par bērna valodas attīstību. Nodarbība ir bezmaksas.

Mērķauditorija: mazākumtautību bērnu vecāki

 

Kas:  Nodarbība “Bērns un valoda”     

 

Kur:  Peldu 5, Liepāja (LIP IAMAC Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa)

Kad: 7. decembrī, plkst. 16.00–17.30

Nodarbības vadītāja Vija Jurjeva, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Vispārējās izglītības nodaļas Izglītības metodiķis pirmsskolā, latviešu valodas skolotāja un eksperte pirmsskolas izglītības jautājumos.
Nodarbības laikā tiks apskatīti šādi temati:


Iepriekšēja pieteikšanās līdz 5. Decembrim      Sarakstā atzīmēt  savu izvēl.

https://form.jotform.com/223053721709351

Mana Latvija

Patriotu mēneša ietvaros mēs daudz runājam par Latviju, par mūsu zemes bagātībām. Šonedēļ bērni pētīja produktus, kuri  ir ražoti Latvijā. Tas bija ļoti interesanti un garšīgi!

  

  

 

Karjeras dienas 2022

"Karjeras dienu 2022" tēma ir "Uzņēmējspējas – Tavas superspējas".   7. grupas bērni iepazinās ar profesiju - bibliotekārs. Bērni apmeklēja bibliotēku un izzināja bibliotekāra superspējas.
Apgūstot mēneša tēmu ,,Bagātais rudens", izzinājām par veselīga uztura nepieciešamību cilvēku dzīvē un iejutāmies pavāra profesijā, gatavojot veselīgus dārzeņu salātus.
Sadarbībā ar vecākiem, bērniem bija iespēja uzzināt savu vecāku profesijas un to superspējas. Katrs bērns savu vecāku superspējas prezentēja saviem grupas biedriem.

10. grupas bērni ar pārdēvēju profesiju, bet mūsu 4 gadīgie bērni  no 9. grupas iepazina veterinārārsta profesiju!

      

 

Rudens svētki

 

Mācāmies gatavot rudens gardumus ziemai.    Ābolu kompots!

Valsts valodas diena

 

Latviešu valoda ir dzimtā valoda aptuveni pusotram miljonam cilvēku pasaulē, un tā ir vienīgā oficiālā valsts valoda Latvijā. Lai izceltu tās unikālo vērtību, pēc valsts prezidenta Egila Levita ierosinājuma, kopš  2021. gada 15. oktobra ir Valsts valodas diena.  

  Šodien, 14. oktobrī,  PII “Stārķis” bērni ar skolotājām sāka ierasto dienu ar rīta apli  -  sasveicināšanos, nedēļas dienu un datuma nosaukšanu. Tā mēs noskaidrojām, ka  šodien  ir parasta diena, bet rīt būs Valsts valodas diena un tad  visi kopā  dosimies  valodas pasaulē.  Bērni stāstīja, kur viņi ikdienā sastop burtus un vārdus. Atbildes bija dažādas – mājās, sarunās vai skatoties televizoru, veikalā (uzrakstos), bet visvairāk balsu atskanēja, ka grāmatās un žurnālos!

Visi bērni  veidoja burtus no koka lapām, kastaņiem, augļiem un ar prieku burtoja vārdus.  Šodien izskanēja īpaši daudz dzejoļu.  9. un 12. grupas bērni  parādīja improvizētu teātra izrādes  “Meža dzīvnieki” un “Rācenis”.

Ļoti svarīga ir vērtība, kuru  vecāki piešķir valodai. Aicinām ģimenes atbalstīs bērnu velmi apgūst latviešu valodu, lai viņiem būtu vieglāk integrēties un sasniegt augstus mērķus sabiedrībā.

      


 

Seminārs vecākiem

Cienījamie vecāki!

Aicinām jūs uz semināru "Bērnu audzināšanas stili" .

Pasākums notiks pii "Stārķis" zālē 12.oktobrī plkst.17.00. Semināra vadītāja - sociālais pedagogs Inga Vintere.

Lūdzam izmantot iespēju un pieteikties pie grupas skolotājiem līdz 11.oktobrim.

 

‹‹ Jaunāki raksti                Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009