Marts 2024  
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mēs esam

  

Ģimeņu un pirmsskolas vecuma bērniem atbalsta biedrība „Svētelis”

 

Ģimeņu un pirmsskolas vecuma bērniem atbalsta biedrība „Svētelis” ir ģimenei draudzīga organizācija, kas savu spēku un iedvesmu velta bērniem un viņu veiksmīgai un pilnvērtīgai attīstībai.

 

Labākais audzinātājs bērnam ir viņa vecāku mīlestība! Mēs vēlamies atbalstīt Jūs, mīļie vecāki, Jūsu atbildīgo misiju pildot!

 

Biedrība „Svētelis” aicina Jūs un Jūsu lolojumus pieskarties skaņas, krāsas un dejas enerģijai!

 

Mēs piedāvājam

 

      Mūsdienīgas dzīves straujais skrējiens un agresīva apkārtēja vide ietekmē bērnus, bērna organismam nepieciešami piemēroti atslābināšanās un  nomierināšanās paņēmieni.

 

     Bērniem un vecākiem mēs piedāvājam:

 

Par nodarbībām

 

     Ritmika dejas un kustības kontekstā ļauj iepazīt ritma pulsāciju, uztvert ritma uzbūvi un to atpazīt ikdienas situācijās. Caur kustībām un deju tiek attīstītas radošās izpausmes, improvizācija un iztēle. Apmeklējot deju nodarbības Jūsu bērns iegūs lielāku kustību drošību, koordināciju, līdzsvaru un ķermeņa izturību. Tiek trenēta ķermeņa spēja ātri reaģēt, tādējādi liekot reaģēt arī prātam, domām un emocijām. 

 

    Zīmēšana palīdz attīstīt labo smadzeņu puslodi, kas atbild par radošo prasmi, emocijām un abstrakto domāšanu. 

 

     Caur mūziku pirmsskolas vecuma bērniem aktivizējas fiziskā un prāta aktivitāte, radošais potenciāls. Mūsu pieredzējušie pedagogi organizē nodarbības, apvienojot logopēdisko darbu ar  mūziku. Mūzikas klausīšanās un mūzikas atskaņošana – dziedāšana un mūzikas instrumentu spēlēšana – ir ne tikai jautra nodarbošanās, bet arī efektīvs veids, kā panākt valodas un uzvedības traucējumu korekciju.  Estētiskā pasaules uztvere ir lielisks atklājums gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. 

 

     Darbošanās kopā ar vecākiem bērnos rada drošības sajūtu, nodrošina  elastīgu integrāciju mūsdienīgā sabiedrībā, veicina komunikācijas un sadarbības spējas, radošumu, pašapziņu. Tas viss ir drošs pamats, lai bērniem attīstītos līderisma un konkurētspējas prasmes. 

 

Mūsu moto

  

Mūsu moto:  

„Dari visu, kas tavos spēkos, lai dzīvi padarītu skaistāku un harmoniskāku!”

 

Mēs esam atvērti jaunām idejām un sadarbībai!

Aicinām aktīvus, radošus, atbildīgus cilvēkus pievienoties mūsu biedrībai! Lai mūsu bērniem vienmēr būtu droša, draudzīga un radoša vide, lai veicinātu katra bērniņa izaugsmi, mums nepieciešams arī  Jūsu atbalsts, brīvprātīga līdzdalība.

 

 

 

       Ģimeņu un pirmsskolas vecuma bērniem atbalsta biedrība „Svētelis”
 
       Reģ. Nr. 40008228000

       Stārķu ielā 30, Liepāja, LV-3405

       Kontaktpersona: Vera Poriņa

       E-pasts: starkis@liepaja.edu.lv 

 

 ***

Bērniem ir vajadzīgas saknes un spārni.

Saknes, lai zinātu, no kurienes viņi nāk.

Spārni, lai iepazītu pasauli.”

                                        /J.V.Gēte/

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009